KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Krita 11312180

nr 1131 2180

Krita

Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, mansporträtt, motivet: 57x42

Utrop:

500 kr

måndag 25 september 2017
kl 18:38:14